Jestes tutaj: Home » FILM » Mistrz w roli mistrza – Hitchcock

Mistrz w roli mistrza – Hitchcock

(fot. st.gdefon.ru)1. marca 2013 roku w naszych rodzimych kinach pojawi się film o człowieku wyjątkowym. O kimś, kto mawiał, że dobry film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi, a później to już napięcie powinno rosnąć.

Czekam na ten film już od jakiegoś czasu. Na świecie pojawił się już 1. listopada 2012 roku, a my Polacy musimy niestety jeszcze na niego czekać. No cóż, mam nadzieję, że będzie warto.

Każdy kto interesuję się kinem, wie kim był Alfred Hitchcock. Ci którzy nie wiedzą, powinni tę wiedzę jak najszybciej nadrobić. Film jest tylko urywkiem z jego życia. Momentem tworzenia przez niego Psychozy. W roli głównej możemy ujrzeć aktora, który mimo swoich lat, jest elementem historii dobrego filmu. Mianowicie Anthony’ego Hopkinsa. Hitchcock w swojej karierze stworzył 104. filmy i około 12. seriali.

Mam cichą nadzieję, że ten film będzie godnym ukoronowaniem jego dobytku reżyserskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć − = 1

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 087 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony