Jestes tutaj: Home » FILM » Nie bój się ciemności

Nie bój się ciemności

(fot. fwcdn.pl)Słodka i dziecinna Katie Holmes, tajemniczy Guy Pearce oraz scenarzysta Guillermo del Toro z gorącą meksykańską krwią w jednej produkcji z reguły zapowiada coś nieprawdopodobnego. Niestety, niekiedy przewidywania są niczym w porównaniu z tym, z czym mamy do czynienia.

Do ojca przyjeżdża córeczka, aby zamieszkać z nim i jego nową narzeczoną. Dziewczynka pozostawiona sama sobie postanawia zwiedzać dom, w którym mieszkają. Poruszając się po nim, nie zdaje sobie sprawy, jakie niebezpieczeństwo ją tutaj czeka.

Zapowiada się naprawdę świetnie. Klimat od samego początku jest utrzymany na przyzwoitym poziomie, niestety wraz z biegiem czasu na mnie przestawał robić wrażenie. W dodatku nic strasznego nie widziałem w tym, co miało widza przerazić. Są jednak różne gusta, i może niektórym z was ten film się spodoba i wywrze większe wrażenie niż na mnie. Ocenę pozostawiam wam.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 192 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony