Jestes tutaj: Home » FILM » Jeden krok do wszystkiego – „Człowiek na krawędzi”

Jeden krok do wszystkiego – „Człowiek na krawędzi”

(fot. students.ch)Jak wiele jesteście w stanie zrobić, aby uratować wasz honor? Potrafi posunąć się do wszystkiego w tym celu? Jesteście w stanie zrobić jeden mały krok, aby zmienić wasze życie?

Pewnego pięknego dnia na krawędzi okna w jednym z Nowojorskich hoteli pojawia się mężczyzna. Mówi, że chce popełnić samobójstwo.

Przyznacie sami, że zaczyna się całkiem nieźle. Z minuty na minutę robi się coraz lepiej tak naprawdę. Niestety do pewnego momentu, bo później już widz wie wszystko. Dozowanie klimatu jest jak najlepszym pomysłem w tym filmie. Jednak od pewnego momentu wydaje się, że reżyserowi brakuje pomysłu jak to napięcie utrzymać. Pomimo tego, ogląda się ten film naprawdę przyzwoicie. Obejrzeć go można jak najbardziej.

Nie posiada może świetnych efektów specjalnych, wspaniałych gonitw i popisów sztuk walk. Pokazuję nam jednak coś bardzo ważnego. Co to jest, mam nadzieje, że dowiecie się sami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 − dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 139 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony