Jestes tutaj: Home » FILM » Jak to Paris Hilton w filmie sobie gra – „Dom woskowych ciał”

Jak to Paris Hilton w filmie sobie gra – „Dom woskowych ciał”

(fot. pinger.pl)Istnieją różne sposoby na zwrócenie uwagi na film jaki właśnie się wyprodukowało. W tym wypadku, według mnie przynajmniej takim chwytem jest pojawienie się Paris Hilton w tym filmie. O jej zdolnościach aktorskich każdy pewnie słyszał, bo oglądać, nie ma za bardzo co.

Grupka Amerykańskiej młodzieży jadąc na mecz futbolu amerykańskiego zatrzymują się w lesie na biwak. Jeden z samochodów się psuje. Część wyrusza na mecz drugim autem, natomiast część udaję się do pobliskiego miasteczka w celu poszukiwania pomocy. Jednak w tym miasteczku nic nie jest takie, jakie być powinno.

Pomysł na jeden z wielu filmów prosto z USA. Grupka przyjaciół, las i jakieś niebezpieczeństwo. Trochę oklepane, nie uważacie? Ten film nie wyróżnia się niczym specjalnym od wielu filmów, jakie widziałem w ciągu swojego życia. Pomysł sam w sobie nie jest zły. Niestety wykonanie jest już o wiele gorsze. Niestety. Dla chętnych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − 2 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 151 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony