Jestes tutaj: Home » FILM » Sean Penn jak Liam Neeson?

Sean Penn jak Liam Neeson?

(fot. nydailynews.com)Słowo klucz – Pierre Morel. Reżyser Uprowadzonej chce z kolejnego, podstarzałego już aktora stworzyć gwiazdę kina akcji. Oczywiście w zdaniu tym nie ujmuję żadnemu z panów.

Szczególnie Sean Penn to człowiek wielkiego formatu. Jednak trochę wzmożonego ruchu mu nie zaszkodzi, prawda? Francuski filmowiec planuje już na wiosnę rozpoczęcie zdjęć do Prone Gunman. Za scenariusz odpowiedzialny jest Peter Travis, który mocno wzorował się na książce Jeana-Patricka Manchette’a – opowiada ona o agencie wywiadu, który zostaje zdradzony przez swoją organizację. Zaszczuty i ścigany gdzieś w Europie, stawia na ryzykowną grę i otwarty atak na byłych „pracodawców”. Cóż, tematyka może i banalna, jednak dawno nie wiedziałem Penn’a w takiej roli. Do tego Pan Morel i jego filmografia napawają optymizmem, a Taken to bardzo udany film akcji. Czekamy na pierwsze szczegóły.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem − 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 173 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony