Jestes tutaj: Home » FILM » Weterani kina akcji wciąż Niezniszczalni

Weterani kina akcji wciąż Niezniszczalni

(fot. encyklopedia.obmawiamy.pl)Kino akcji zawsze miało swoich fanów, oraz swoich bogów. Nie liczyła się za bardzo głębsza fabuła. Priorytetem była totalna rozpierducha. Sprzedaje się to do dnia dzisiejszego.

Gdy dowiedziałem się o pomyśle powstania tego filmu, byłem pod wrażeniem obsady. Bałem się jednak, że nadmiar gwiazd może zaszkodzić tej produkcji bardziej niż pomóc. W szczególności gdy większość z nich ma już swoje lata.

Stallone, Schwarzeneger, Jet Li, Statham, Lundgren, Roberts oraz Rourke to obsada pierwszej części Niezniszczalnych. Opowiada o grupie najemników na usługach Willisa. Ich zadaniem jest obalenie jednego z dyktatorów w Ameryce Południowej.

Typowe kino akcji. Dużo strzelania, mało gadania. To co w kinie akcji najlepsze. W dodatku aktorzy, którzy to kino tworzyli. Film pełen fajnych akcji, jak się pojawia jakiś tekst to poziomem dorównuje filmowi wywołując na naszych twarzach uśmiech. Warty obejrzenia, bez dwóch zdań.

Ta historia na tyle dobrze się sprzedała, że powstała druga część tego filmu. Do obsady dołączyli kolejni gwiazdorzy kina akcji. Między innymi Norris i Van Damme. Tym razem ich głównym celem jest zemsta, za śmierć jednego ze swoich ludzi.

Kolejna dawka dobrego kina akcji. Aktorzy, którzy są historią tego gatunku, pomimo upływu lat spisują się całkiem przyzwoicie. Teksty również utrzymane na dobrym poziomie. Dają nam dużo radości.

Fajne filmy warte obejrzenia. Nie trzeba się nad nimi zastanawiać oglądając je. Film przelatuje dość gładko, a czas nam mija bardzo szybko. Są to filmy które nie dają nam odpocząć, ich akcja nie każe za długo czekać na coś żeby się działo.

Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na część 3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 × = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 279 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony