Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Drugi singel Pectus „Szkoła marzeń”

Drugi singel Pectus „Szkoła marzeń”

(fot. materiały prasowe)Po „Barcelonie”, którą pokochała cała Polska i piosenka zuchwale wskoczyła na krajową Airplay Chart z finałem na #6 zespół PECTUS przedstawia drugą odsłonę swojej nowej płyty – singel „Szkoła marzeń”!

Unikalny na polskiej scenie kwartet, bo złożony z czterech braci przygotował płytę, której siła nie podlega dyskusji. „W mojej głowie zawsze tliła się taka myśl, że mając braci, którzy muzykują, którzy uczą się grać na instrumentach, chciałbym kiedyś stanąć z nimi na jednej scenie i wspólnie tworzyć muzykę. Nie ukrywam, że chyba największą wiarę i marzenia, aby zobaczyć czterech braci na jednej scenie miała nasza mama. Jak widać marzenia się spełniają” – cieszy się lider PECTUS. Ale „Siła braci” to również muzyczna podróż przez kraje i brzmienia, w które zespół wcześniej się nie zapuszczał: są i wyprawy w krainę bluesa i country, czy na szkockie wyżyny. „Postanowiliśmy, że ta płyta będzie początkiem muzycznej podróży, w której podróżować  będziemy po naszych inspiracjach, ale i po miejscach po których prowadzi nas los . Realizujemy ten plan zapraszając gości co jest wielce fascynujące, bo każdy z nich wnosi  swoją energię, wrażliwość, inną umiejętność frazowania, historię” – mówi Tomek. Wszystkie te brzmienia podporządkowane są melodiom, które w PECTUS, jak zawsze, są najważniejsze: nienachalne, dalekie od natrętnej krzykliwości – raczej takie, które kiedy już zapadną w pamięć, mogą fanom towarzyszyć przez lata, budząc wyłącznie pozytywne skojarzenia.

Trwają prace nad wideoklipem do 2 singla Pectusa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ 8 = dwanaście

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 117 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony