Jestes tutaj: Home » FILM » Leonardo DiCaprio i jego aktorska przerwa

Leonardo DiCaprio i jego aktorska przerwa

(fot. thefilmstage.com)Tak, chłopaczek z Titanica, który wraz z czasem przerodził się w świetnego aktorsko mężczyznę, ma dość gry na planie. To ostatnio popularna tendencja wśród ludzi filmu.

DiCaprio w wywiadzie dla czasopisma Bild zwierzył się, że jest wykończony. W ciągu dwóch lat zagrał w trzech filmach, co spowodowało totalny przesyt aktorstwem. Nie będąc zbytnio precyzyjnym powiedział, że musi sobie zrobić „bardzo, bardzo długą przerwę”. Być może sam nie jest w stanie wyznaczyć długości tych „wakacji”. Leonardo jako człowiek filmu oczywiście nie odetnie się od niego zupełnie. Jako właściciel firmy produkcyjnej Appian Way, nie może liczyć na taką samą swobodę. Wraz z ekipą ma w planach kilka filmów. Co po za tym? 38 letni aktor ma zamiar podróżować i pomagać środowisku naturalnemu. Osobiście uważam, że buńczuczna „emerytura” amerykanina w średnim wieku, skończy się wraz z bardzo ciekawą propozycją, wyzwaniem zawodowym. W historii kina dochodziło do takich powrotów nie raz – wątpię więc, że tym razem będzie inaczej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem − = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 151 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony