Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Złota płyta dla ANI WYSZKONI za album „Życie jest w porządku”

Złota płyta dla ANI WYSZKONI za album „Życie jest w porządku”

(fot. materiały prasowe)Najnowszy album ANI WYSZKONI, zatytułowany „Życie jest w porządku” osiągnął status złotej płyty.

Krążek ukazał się na rynku 13. listopada 2012 r. i promował go pierwszy singiel „Zapytaj mnie o to kochany”, napisany przez Marka Jackowskego, do słów Kory – przepiękna zapowiedź dojrzałego, kobiecego wizerunku Ani.

Eteryczna i zmysłowa zarazem, czaruje nas i uwodzi oraz – a to przecież robi najlepiej – śpiewa dobre piosenki. „Życie jest w porządku”, to szlachetny pop w najlepszym wydaniu; to ta sama Ania, którą pokochały tysiące Polaków, ale dojrzalsza, pewna siebie, bardziej odważna i – jak się okazało – docenili tę odwagę słuchacze!

„Życie jest w porządku” to tytuł trochę przewrotny – mówi Ania – bo dotyczy zarówno tych dni, kiedy mocno w to wierzymy, jak i tych, gdy jest naprawdę ciężko i musimy spojrzeć w lustro, i powiedzieć sobie: „Życie jest w porządku, bierz z niego wszystko, co się da!”. 

Ani powodzenie nie rozleniwia i –  tak samo jak po sukcesie swojej pierwszej solowej płyty („Pan i Pani” – status platyny) – nie spoczywa na laurach: koncertuje, angażuje się w sprawy społeczne, a na dniach pojawi się w stacjach radiowych z drugim singlem, promującym złotą płytę pt.: „W całość ułożysz mnie”. Jest to jedna z dwóch kompozycji Roberta Gawlińskiego, które stworzył specjalnie dla Ani, z myślą o jej solowej płycie.

Z dumą zatem ogłaszamy, że płyta Ani Wyszkoni porwała już ponad 15 000 słuchaczy!

Więcej na www.aniawyszkoni.pl i www.sonymusic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 × cztery =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony