Jestes tutaj: Home » FILM » Oparte na faktach – „Oni”

Oparte na faktach – „Oni”

(fot. bp.blogspot.com)Lubie mocne, tajemnicze i pełne grozy kino. Ten film mnie poraził, ale niestety tylko początek. Później czar prysł.

Młoda nauczycielka wraca do męża po pracy aby razem mogli spędzić weekend. Są młodzi, szczęśliwi i zakochani. Niestety ten weekend nie przyniesie im spokoju. Najlepszym elementem tego filmu jest klimat. Podsyca on w tak potężny sposób wyobraźnie, że serce potrafi wyskoczyć przy najmniejszym dźwięku. Drugim jest fakt, że przez cały czas trwania filmu nie wiemy za bardzo co się dzieje. Utożsamiamy się z bohaterami, którzy chcą spędzić trochę czasu razem, ale niestety ten plan musi im coś zepsuć.

Nie jest to horror, końcówka całkowicie psuje klimat filmu. Wolałbym nie dowiedzieć się tego czego się dowiedziałem. Najbardziej zaskakujące jest to, że jest to film oparty na faktach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ sześć = 13

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 541 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony