Jestes tutaj: Home » slider » Njpiękniejsze biuro 2012

Njpiękniejsze biuro 2012

(fot. atmcdn.pl)Ubiegły rok wniósł nowości do wielu dziedzin życia, które stały się porażkami i sukcesami. Rok 2012 jak każdy podlega podsumowaniu, a także tworzeniu rankingów. Magazyn „Architecture Record” wybrał projekt i nadał mu tytuł „Najpiękniejszego pomieszczenia biurowego 2012 roku”. Ten zaszczytny tytuł otrzymał projektu Studia SC w Sao Paulo.

Studio SC w Sao Paulo to na pierwszy rzut oka biały kontener bez okien lecz nie należy oceniać książki po okładce. Warto poznać budynek głębiej i przekonać się o jego walorach estetycznych i funkcjonalnych. Najistotniejszym elementem jest tu jedna ze ścian, która jest ruchoma i otwiera się na ogród. Musi to być niewątpliwie prawdziwym relaksem dla zapracowanych ludzi. Stało się tak, ponieważ budynek ma służyć jako studio fotograficzne i projektanci musieli wziąć pod uwagę, to że nie może tu być okien. Budynek oprócz spełnienia tej funkcji posiada wiele pomysłowych rozwiązań, jest przestrzenne i estetyczne. „Całość zapewnia wizualną ucztę” – ocenił amerykański magazyn „Architectural Record”.

 

 

(fot. tvn.24.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ dziewięć = 18

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony