Jestes tutaj: Home » FILM » Gwiezdne wojny wciąż czekają na reżysera

Gwiezdne wojny wciąż czekają na reżysera

(fot. indiewire.com)Miał być Spielberg. Miał być J.J. Adams. Del Toro, a nawet Quentin Tarantino. Tym razem fanowski świat zamarł na chwilę dzięki plotce związanej z Zackiem Snyder’em (300, Watchmen Strażnicy).

Dnia wczorajszego blog Vulture (NY Times) ogłosił, że zdolny reżyser z ameryki pracuje wraz z Disneyem (nabywcom praw do marki Star Wars) nad nową odsłoną kultowej sagi, utrzymanej w klimacie Siedmiu samurajów. Zabrzmiało z wolna niewiarygodnie? Macie rację. Dziś plotkę tę zdementował sam twórca, totalnie odcinając się od pracy nad spin-offem serii. Zrobił to po raz kolejny. Swego czasu – a precyzując, przy okazji sensacyjnych doniesień o nowych odsłonach SW – wypowiedział się bowiem nad możliwością przejęcia reżyserskiego stołka po samym Georgu Lucasie:

„Wątpię, czy będę tym zainteresowany. Jestem wielkim fanem „Gwiezdnych wojen”. Po prostu uważam, że kręcenie siódmej, ósmej i dziewiątej części to stąpanie po cienkim lodzie. To całkiem nowy eksperyment mitologiczny, który z chęcią obejrzę, ale wymaga masy roboty”.

Kto podoła temu nawałowi pracy? Wiele nazwisk zostało już – teoretyczne – skreślonych. Wielu również stawia na Petera Jacksona i mając przed oczami, chociażby sam rozmach jego romansu z Władcą Pierścieni, jestem jak najbardziej za.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 − jeden =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 084 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony