Jestes tutaj: Home » FILM » Mam Déjà vu?

Mam Déjà vu?

(fot. hellhorror.com)Odpowiadam – tak mam. Gdy patrzę na kolejne zwiastuny, kolejnych thrillerów amerykańskich. To wszystko już było, było i jeszcze raz było!

Zabójca dzwoni do osamotnionej, bezbronnej młodej kobiety. Droczy się z nią, wytwarza stresującą sytuacje. Nie, dziewczyna nie krzyczy. Oczywiście nagle pojawia się w jej domu, wszystko ma zaplanowane na tip top. W sytuacji „podbramkowej” ofiara dzwoni na pomoc. A jakże. Po drugiej stronie linii telefonicznej – na jej szczęście – jest jednak Halle Berry! I nie zamierza odpuszczać winiąc się za to, że nastolatka była sama, że psychol ją wybrał, że nie zdołała pomóc. Rozpoczyna krucjatę przeciwko złu. W zasadzie to za chwilę zobaczycie najkrótszy dreszczowiec w swoim życiu.

Martwi a zarazem cieszy mnie człowiek odpowiedzialny za ten film – Brad Anderson. Stoi on za wyreżyserowaniem Dziewiątej Sesji oraz Mechanika. Bardzo dobre thrillery, które jednak zakończyły szczęśliwą passę Brada. Kolejne twory to już tendencja spadkowa, z Zaginięciem na 7.ulicy na czele. Mam podstawy sądzić, że „zapowiadany” tu The Call nie wrzuci amerykanina na piedestał najlepszych reżyserów 2013 roku. Mimo tego, że zwiastun jest dynamiczny, dosyć ciekawy, fajnie zmontowany to właśnie, to tylko zwiastun, który ma zaprowadzić nas grzecznie do kina. I zabrać pieniążki. Przy okazji streszcza on CAŁKOWICIE chyba całą fabułę. Efekt zaskoczenia będzie bardzo trudny do osiągnięcia w czasie pełnometrażowego seansu. Gdybyście jednak byli zaciekawieni to polecam miesiąc marzec, wtedy – w przybliżeniu (oficjalna polska data premiery nie została jeszcze podana) – The Call powinien wejść na ekrany kin.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 5 = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 623 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony