Jestes tutaj: Home » FILM » Wormholes – brzmi dziwacznie?

Wormholes – brzmi dziwacznie?

(fot. bestesoft.com)I tak w rzeczywistości jest. Nie kto inny jak Christopher Nolan oprze scenariusz filmu Interstellar właśnie na założeniach nieregularności w czasoprzestrzeni, których autorem jest Kip Thorne, amerykański naukowiec.

Zanim genialny, angielski reżyser wejdzie jednak na plan, zasiądzie przy scenariuszu, który już istnieje – jest dziełem jego brata Jonathana Nolan’a (Prestiż, Czarny Rycerz, Czarny Rycerz powstaje). Powstał on w czasie gdy za  Interstellar’a miał być odpowiedzialny nie kto inny jak sam Steven Spielberg. Jak wiemy londyńczyk i amerykanin to zupełnie inne postaci pod względem typologii ich filmów, nie dziwi więc wcale, że obecny producent tego widowiska SF chciał wprowadzić do scenopisu kilka osobistych zmian i pomysłów. Myślę, że wyjdzie to efektowi końcowemu na dobre.

Ze wstępnych doniesień wynika, że bohaterami filmu będą odkrywcy, którzy za pomocą wormholes, przenoszą się do innych wymiarów. Mało oryginalny temat? Oczywiście, lecz za kamerą stanie  Christopher Nolan. Jego genialna Incepcja – kanon współczesnego kina SF – tylko podniosła apetyty. Mam nadzieje, że Interstellar w pełni je już zaspokoi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× osiem = 64

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 621 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony