Jestes tutaj: Home » FILM » Jedyne co po nas zostanie to Worek kości

Jedyne co po nas zostanie to Worek kości

(fot. photobucket.com)Niektóre filmy zaskakują nas efektami, niektóre mistrzowską obsadą. Inne, jak na przykład ten zaskoczył mnie specyficznym klimatem oddziaływującym na mnie przez cały film.

Pewien pisarz, po tragicznej śmierci żony postanawia wyprowadzić się do domku nad jeziorem gdzie dużo czas spędzała jego żona. Niestety nie zdaje sobie sprawy z tego, co go tam będzie czekać.

Film jest ekranizacją powieści Kinga, pod tym samym tytułem. Fanom książki może się nie spodobać z kilku powodów. Bo Pierce Brosnan w roli głównej, bo nudny i sflaczały. Ja jednak z tym zgodzić się nie mogę, bo mi się podobał. Właśnie w dużej mierze przez rolę Brosnana, którego dawno nie widziałem w filmie na poziomie.

Tak to ogląda się go ciekawie, i z pewnością wiele osób zainteresuje. Nie jest majstersztykiem, tu się przyznam, ale ogląda się go przyjemnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 × = dziewięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 560 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony