Jestes tutaj: Home » FILM » Nowa komedia Woody’ego Allena

Nowa komedia Woody’ego Allena

(fot. kobieta.wp.pl)Nie każdy go lubi, nie każdy zna jego humor ale jest też wielu jego fanów, na których czeka nowy film. Będzie nosił nazwę „Blue Jasmine”, a planowo ma trafić do kin w tym roku.

Woody Allen ma na swoim koncie wiele komedii, które jednych drażnią, a innych wręcz kręcą. Filmy z ostatnich lat to chociażby: „Poznasz przystojnego bruneta”, „O północy w Paryżu”, „Zakochani w Rzymie”. Kto chciałby poznać charakterystyczny styl twórcy tych filmów lub już poznał, ale ma ochotę na więcej – będzie mógł już w tym roku zobaczyć nową komedię „Blue Jasmine”. Film będzie w specyficzny sposób opowiadał historię kobiety, która z dnia na dzień traci swoje luksusowe życie w Nowym Jorku i przeprowadza się do San Francisco. Wystąpią m.in.: Alec Baldwin, Cate Blanchett, Peter Sarsgaard, Sally Hawkins i Michael Stuhlbarg. W filmie pewnie nie zabraknie sporej dawki humoru, bo Woody Allen mimo wieku ma się całkiem dobrze.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa + = 9

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony