Jestes tutaj: Home » FILM » Nowe spojrzenie na starą historię – Niesamowity Spider Man

Nowe spojrzenie na starą historię – Niesamowity Spider Man

(fot. mtvnimages.com)Ktoś dawno temu wymyślił pewnego super bohatera, mianowicie Spider-Mana. W 2003 roku pojawił się film Sama Raimiego i kolejne jego części. W 2012 natomiast na ekranach kin pojawia się Niesamowity Spider Man, nowa wersja starej historii.

Młody Peter Parker, uczeń liceum dziwnym trafem zostaje ugryziony przez zmutowanego pająka. Poprzez to ugryzienie w jego organizmie zachodzą różne zmiany, a on sam zyskuje przez to niesamowitą siłę, szybkość i zwinność. Niesamowity Spider Man pokazuje nam początek historii człowieka pająka. To jak się on kształtuje, dorasta i walczy ze śmiercią wujka starając się przy tym rozwiązać zagadkę człowieka jaszczura.

Jest to coś zupełnie innego niż Spider-Man Raimiego, zupełnie inne przedstawienie pewnej historii. Moim zdaniem nie powinno się porównywać tej wersji z poprzednią, bo każda z nich jest unikatowa i posiada swój własny klimat i rzesze fanów. Dlatego polecam obejrzenie i wyrobienie sobie własnego zdania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć + 8 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 621 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony