Jestes tutaj: Home » FILM » To w końcu kto zabił Laurę Palmer?

To w końcu kto zabił Laurę Palmer?

(fot. liveinternet.ru)Jest szansa by po latach – w końcu – odpowiedzieć na to pytanie. Najpierw była plotka. Potem jej zdementowanie. Teraz znów wraca, bardziej namacalna nadzieja na nowy sezon kultowego serialu Miasteczko Twin Peaks.

Wszystko za sprawą szefowej stacji NBC, Jennifer Salke. Pogłoska o powrocie do Twin Peaks na tyle rozgrzała ją oraz całą stacje, że zaczęli się zastanawiać nad jej realną realizacją. Początkowe niedowierzania, zaskoczenie, zamieszanie przerodziło się w sentymentalny powrót – większość ludzi z NBC to fani dzieła Davida Lyncha oraz Marka Frosta. Podczas publicznego spotkania Television Critics Association Pani Salke zadeklarowała wstępną mobilizację oraz rozeznanie co do szans powstania trzeciego sezonu serialu. Chce powysyłać porozumiewawcze maile, zachęcające zapewne odpowiednie osoby. Czy takie trafią/trafiły już do wyżej wymienionych dwóch Panów? Nie wiadomo. Jennifer Salke wypowiedziała się także na temat niepotwierdzonych plotek właśnie, jako przykład podając sytuację z Marka Wahlberga oraz filmem Transformers 4. Nieprawdziwa informacja o jego udziale w projekcie stała się na tyle popularna w sieci, aby naprawdę zmobilizować aktora. Jak widzimy nawet zupełnie nieprawdziwa plotka, puszczona w odpowiednim czasie (serial ma ponad 23 lata) i z odpowiednim impetem może być zalążkiem już  realnych konsekwencji. Jako fan Miasteczka czekam na kolejne informacje z wypiekami na twarzy… nawet te niepotwierdzone.

 

One comment on “To w końcu kto zabił Laurę Palmer?

  1. Marta Zagrajek on said:

    Wow, to niezły news, też bym chciała powrotu Twin Peaks 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 6 = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 823 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony