Jestes tutaj: Home » FILM » Jest duży, brzydki i zapewne chce nas zjeść, nie to nie godzilla – Projekt Monster

Jest duży, brzydki i zapewne chce nas zjeść, nie to nie godzilla – Projekt Monster

(fot. gram.pl)Lubię filmy przedstawione z punktu widzenia pierwszej osoby. Dają możliwość większego wczucia się w to, co dzieje się na ekranie. Jednym z nich jest właśnie ten film. Nie ma może takiej mocy jak REC, ale ogląda się go dobrze.

Pewnego pięknego wieczoru, gdy znajomi urządzili koledze pożegnalne przyjęcie wydarzyło się coś niesamowitego. Nowy Jork, bo tam się znajdują nasi bohaterowie został zaatakowany przez tajemnicze monstrum. Jest ono zapewne duże, brzydkie i głodne. Zapewne, bo praktycznie do samego końca nie wiemy dokładnie jak wygląda.

Duży plus za perspektywę z punktu widzenia pierwszej osoby. Fajnie jest to przedstawione, jak osoba kręcąca kamerą biegnie i trzęsie się nam przy tym cały obraz. Dzięki temu film ma swój klimat, co bardzo mi się podoba. Daje to bardzo dużo, a mnie osobiście jakoś przyjemniej oglądało się ten film.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 × sześć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 210 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony