Jestes tutaj: Home » FILM » Flaki, krew i humor. Czego chcieć więcej… – Zombieland

Flaki, krew i humor. Czego chcieć więcej… – Zombieland

(fot. movpins.com)Szukając jakiegoś czasoumilacza, filmu do obejrzenia trafiłem na ten oto film. Początek zapowiadał się bardzo dobrze. Reszta okazała się jeszcze lepsza, przynajmniej dla mnie.

Zombie land, bo tak brzmi tytuł tego filmu jest kolejnym horrorem spod znaku morderczych, wygłodniałych zombie. Nie jest to jednak film pokroju Świtu żywych trupów, ma w sobie trochę czarnego humoru. Oraz coś, co przyciągnie widza na cały seans. Zrujnowanymi ulicami Stanów Zjednoczonych Ameryki porusza się młody mężczyzna mający zasady jak unikać spotkań z zombie. Napotyka on starszego mężczyznę, który te spotkania wręcz uwielbia. Od tego momentu ten film nabiera coraz lepszego tempa.

Plusem jest rola Woody Harrelsona, która chyba była specjalnie napisana dla niego. Horror potrafiący wywołać uśmiech na twarzy – bardzo fajna rzecz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


3 × = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 811 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony