Jestes tutaj: Home » FILM » The Place Beyond the Pines

The Place Beyond the Pines

(fot. yimg.com)Ciekawe jak nasi świetni dystrybutorzy przetłumaczą nazwę nowego filmu Dereka Cianfrance’a? Autor Blue Valentine ponownie „sięgnął” po Ryana Gosling’a, który stał się już jednym z ulubieńców Hollywood. 

Przeżywa wzmożony okres swej kariery. Gra w praktycznie samych dobrych (Idy Marcowe) oraz bardzo dobrych (Drive) filmach ze zróżnicowanymi rolami. Współpracuje i współpracował z najlepszymi, a ma dopiero 32 lata. Świetlana przyszłość za nim i przed nim. The Place Beyond the Pines zapowiada się na kolejny, mocny punkt historii jego gry aktorskiej. Oto zwiastun, który ukazał się kilka dni temu:

Warto zauważyć także Bradleya Cooper’a – twarz kojarzoną przede wszystkim z komediami, filmami lekkimi, jak chociażby kasowe Kac Vegas. Krytycy już trąbią o jego roli życia, a Gosling podobno elektryzuje. Czy jestem zdziwiony? Nie. Film opowie historię Luke’a, kaskadera motocyklowego, z ciemną przeszłością, który pewnego dnia zostaje ojcem. By zapewnić rodzinie (w roli jego towarzyszki Eva Mendes) jak najlepsze życie postanawia wkroczyć na złą drogę i wykorzystać to co robi najlepiej. Napad na bank i szybka ucieczka zwrotnym motorem wydaje się strzałem w dziesiątkę. Czy jednak? Po zobaczeniu zwiastuna przed oczami stanął mi Drive – podobna postać, klimat. Ale tylko początkowo. Refn i Cianfrance to zupełnie inni reżyserzy. Pierwszy stawia na brutalność, przerysowanie, klimat retro, drugi to kwintesencja słowa emocje. Także czekam na dramat z odrobiną akcji. Czekam na relację między głównymi bohaterami, między ich rodzinami. Ma iskrzyć. I wierzę, że tak będzie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


7 − = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 061 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony