Jestes tutaj: Home » FILM » Wszystko dla rodziny – Uprowadzona

Wszystko dla rodziny – Uprowadzona

(fot. strefaimprez.pl)Coraz bardziej przekonuje się do Liama Neesona i jego ról. Moim zdaniem jest jednym z wyróżniających się aktorów minionych lat zaznaczając swoją obecność w takich filmach jak na przykład ten.

Jest agentem na emeryturze, dorabia jako ochroniarz gwiazd, jest po rozwodzie i ma córkę. Pewnego dnia musi wrócić do dawnego fachu, aby odzyskać córkę, którą porwał gang zajmujący się handlem kobiet. Liam Neeson wkracza z potężną mocą i utrzymuje poziom przez cały film. Akcja toczy się szybko i bezwzględnie dla tych, którzy staną mu na drodze. Szybko utożsamiamy się z bohaterem za to co robi, aby ocalić córkę. Nie cofnie się przed niczym dopóki wszyscy w to zamieszani nie zostaną ukarani.

Uprowadzona jest to kawał dobrego kina akcji na bardzo wysokim poziomie i utrzymuje ten poziom przez cały czas trwania filmu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


osiem + 8 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 061 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony