Jestes tutaj: Home » FILM » Kino dokumentu w Warszawie

Kino dokumentu w Warszawie

(fot. sztukadokumentu.pl)W Warszawie rusza kino Elektor. Niebawem będziemy mogli oglądać filmy dokumentalne nie czekając na festiwalowe pokazy dokumentów od święta.

Sztuka Dokumentu to cotygodniowe projekcje filmów dokumentalnych. Filmy będzie można oglądać w każdą środę o godz. 19:00 w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki na ulicy Mazowieckiej. Warszawa wreszcie doczekała się miejsca gdzie regularnie będą wyświetlane dokumenty. Ambitne, poruszające, prawdziwe kino w samym sercu miasta. W kinie Elektor będzie można zobaczyć nie tylko polskie projekcje, ale również dokumentalne filmy zagraniczne. W ramach Sztuki Dokumentu będą organizowane również premiery. Po pokazach kino zaprasza na spotkania z filmowcami, producentami oraz ekspertami w ramach tworzonego klubu dokumentu. Aktualny repertuar dostępny na stronie internetowej www.kinoelektor.pl, www.sztukadokumentu.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 2 = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 061 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony