Jestes tutaj: Home » FILM » Domy na odludziu nie zawsze są dobre – Dom w głębi lasu

Domy na odludziu nie zawsze są dobre – Dom w głębi lasu

(fot. blogspot.com)Zabrałem się za obejrzenie tego filmu z czystej ludzkiej ciekawości. Wywołał ją znajomy, który stwierdził, że super film, dawno takiego nie widział. Z tym się zgodzę, dawno takiego nie widziałem. Jednak czy on jest super? To już musicie ocenić sami, tak będzie najlepiej.

Film posiada standardową strukturę dla amerykańskich horrorów. Grupka znajomych, w tym wypadku studentów wybiera się na weekend do domku w lesie. Trafiają w miejsce gdzie telefony nie mają zasięgu, a GPS nie odnajduje tego miejsca na mapie. Jednak jest to ich najmniejszy problem. Za sprawą wrodzonej ludzkiej ciekawości wywołują falę niespodziewanych i śmiertelnie niebezpiecznych wydarzeń, za które muszą przypłacić życiem. Wszystko to dzieje się pod bacznym okiem kamer i osób „opiekujących” się tym domem, jak i dość szalonym projektem.

Można obejrzeć ten film, jak najbardziej. Dla mnie brakowało kilku rzeczy w realizacji tego i dość szybko ten film traci klimat. Jednak gusta i opinie są różne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy × = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony