Jestes tutaj: Home » FILM » Po drugiej stronie króliczej nory – Alicja w krainie czarów

Po drugiej stronie króliczej nory – Alicja w krainie czarów

(fot. imperiumtapet.pl)Czekałem na ten film, nie powiem, że nie, a co. Miałem ochotę go obejrzeć i nie mogłem się doczekać aż się pojawi w kinach. Nie zawiodłem się, nie wydałem pieniędzy na marne.

Tim Burton z Johnym Deppem u boku ruszyli na podbój magicznego świata Alicji w krainie czarów, i muszę przyznać, że im się ten podbój udał. Jedynym lękiem napawał mnie dubbing, ale Cezary Pazura, jako Szalony Kapelusznik pokazał klasę. O czym jest film większość pewnie wie. Jednak, jaki jest ten film, wielu wiedzieć nie musi, bo mogło go jeszcze nie oglądać. Jest on, moi mili magiczny, czarodziejski i mroczny. Jest to nowe spojrzenie na starą baśń i powiem szczerze, że bardziej mi się podoba.

Posiada swój odpowiedni klimat, a efekty specjalne w szczególności w 3D zachwycają. Jednak nawet bez 3D można zostać zauroczony tym magicznym światem Alicji. Warto obejrzeć w zimowy wieczór.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 − dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 101 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony