Jestes tutaj: Home » FILM » Czy mężczyzna kiedykolwiek dorośnie – Duże dzieci

Czy mężczyzna kiedykolwiek dorośnie – Duże dzieci

Duze_dzieci_4474393Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider, a do tego Salma Hayek oraz Maria Bello. Ta obsada ma nas zachęcić do obejrzenia pewnego filmu. Daliście się przekonać? Ja tak, i dobrze mi z tym.

Grupa przyjaciół z dzieciństwa spotyka się po 30. latach na pogrzebie swojego trenera koszykówki z młodzieńczych lat. Pogrzeb wypada 4. lipca, więc nadarza się również okazja do świętowania. Każdy z przybyłych dorósł, założył rodzinę lub w jakiś inny sposób się ustatkował. Jednak zebranie ich wszystkich pod jednym dachem wywołuje masę wspomnień i nieporozumień.

Film całkiem przyjemny do obejrzenia. Nie trzeba się w żaden sposób zastanawiać nad tym co się widzi na ekranie. Obsada jaka występuje w tym filmie pokazuje, że komedia to ich specjalność. Do obejrzenia przy spotkaniu ze znajomymi nadaje się jak ulał.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


1 + dziewięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony