Jestes tutaj: Home » FILM » Czy mężczyzna kiedykolwiek dorośnie – Duże dzieci

Czy mężczyzna kiedykolwiek dorośnie – Duże dzieci

Duze_dzieci_4474393Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider, a do tego Salma Hayek oraz Maria Bello. Ta obsada ma nas zachęcić do obejrzenia pewnego filmu. Daliście się przekonać? Ja tak, i dobrze mi z tym.

Grupa przyjaciół z dzieciństwa spotyka się po 30. latach na pogrzebie swojego trenera koszykówki z młodzieńczych lat. Pogrzeb wypada 4. lipca, więc nadarza się również okazja do świętowania. Każdy z przybyłych dorósł, założył rodzinę lub w jakiś inny sposób się ustatkował. Jednak zebranie ich wszystkich pod jednym dachem wywołuje masę wspomnień i nieporozumień.

Film całkiem przyjemny do obejrzenia. Nie trzeba się w żaden sposób zastanawiać nad tym co się widzi na ekranie. Obsada jaka występuje w tym filmie pokazuje, że komedia to ich specjalność. Do obejrzenia przy spotkaniu ze znajomymi nadaje się jak ulał.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


6 − dwa =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 322 948 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony