Jestes tutaj: Home » FILM » Czerwień nie tylko kolorem Kapturka – Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Czerwień nie tylko kolorem Kapturka – Dziewczyna w czerwonej pelerynie

(fot. paranormalbooks.pl)Ciężko jest obejrzeć nową wizję czegoś, co zna się od lat. Miałem ten właśnie problem z filmem Dziewczyna w czerwonej pelerynie. Jest to dosyć ciekawa adaptacja baśni Czerwony kapturek.

Miasteczko Daggerhorn przez wiele lat walczyło z wilkołakiem, który zabijał osoby z wioski. Był również okres, gdy morderstwa ustały i do miasteczka zawitał spokój. Niestety nie trwało to wiecznie. Wilkołak znowu uderzył. Mieszkanka Daggerhorn, młoda Valerie chce rozwiązać zagadkę, kim jest wilkołak i czego chce. Prawda, która ją czeka, jest gorsza niż sam wilkołak.

„Dziewczyna…” jak dla mnie jest dosyć luźną interpretacją Kapturka. Potrafi nas zaskoczyć wiele razy i wraz z bohaterką zastanawiamy się, kim jest wilkołak. Do obejrzenia, jak najbardziej. Jednak w moim świecie jakiegoś szału nie wywołał.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery + = 13

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony