Jestes tutaj: Home » FILM » Ciemność, ciemność widze – Miasto ślepców

Ciemność, ciemność widze – Miasto ślepców

(fot. filmweb.pl)Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów wśród tych, które posiadamy. Dzięki niemu wybieramy różne rzeczy lub ich unikamy. Co się stanie, gdy nagle go stracimy?

Nagle w ciągu kilku dni dochodzi do niesamowitej epidemii, ludzie zaczynają tracić wzrok. Każdy kontakt z zarażonym grozi utratą wzroku. Zarażeni zostają zamykani w szpitalach, jednak przy dużej liczbie utrzymanie porządku jest niemożliwe. Wśród zarażonych jest kobieta, która wzroku nie utraciła, ale udała się tam wraz z mężem. W szpitalach zaczyna panować anarchia i porządek dyktowany przez tych, którzy posiadają mniejsze opory moralne.

Film jest bardzo interesujący i trzyma w napięciu do samego końca. Bardzo jestem ciekaw książki, na której podstawie powstał. Imponuje klimatem i sposobem przedstawienia moralności człowieka w sytuacjach kryzysowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa × 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 648 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony