Jestes tutaj: Home » FILM » A w garażu Gran Torino

A w garażu Gran Torino

(fot. thefilmlog.blogspot.com)Ciężko jest mi wyobrazić sobie dzisiejsze kino bez Clinta Eastwooda. Równie ciężko jest mi rozpocząć pisanie o jakimkolwiek z jego filmów, ponieważ każdy z nich jest unikatem. Perełką w pudełku z czekoladkami. Takim filmem jest również i ten.

Walt Kowalski jest emerytowanym żołnierzem. Mieszka sam w dużym domu. Nie lubi obcych, nie lubi swoich dzieci, a przede wszystkim nie lubi obcych azjatów. Na jego nieszczęście ci ostatni wprowadzają się dom obok niego.

Od momentu ich pojawienia się, jego życie zaczyna się zmieniać. Wszystko za sprawą syna nowych sąsiadów, który chcąc zaimponować kolegom pragnie ukraść coś, co należy to Walta. Coś bardziej cennego niż cała jego rodzina.

Film jest genialny, inaczej nie mogę go określić. Genialna rola Eastwooda cedzącego przekleństwa przez zęby jest majstersztykiem. Pomimo tego, że to dramat to wiele razy wywołał na mej twarzy uśmiech. To tak jakbym oglądał dr House na emeryturze. Polecam.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


5 − = cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony