Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Trochę magii w książce „Świat Czarownic”

Trochę magii w książce „Świat Czarownic”

(fot. dospr.za.pl)Wydawnictwo Nasza Księgarnia na nowy rok proponuje książkę gdzie czytelnik znajdzie trochę magii  i oderwie się od rzeczywistości. Książka to „Świat Czarownic”, a jej autorem jest znany z magicznych książek Andre Norton.

„Świat Czarownic” to dobra literatura w klimacie Andre Nortona, który można znaleźć w jego poprzednich książkach np. „Senne manowce”. Akcja rozgrywa się w kraju Estcarp, który jest zagrożony. Niebezpieczeństwo czyha nań z każdej strony, ale samotny pośród krain kontynentu Estcarp włada niepojętą i przerażającą bronią – magią. To ona jest nadzieją dla kraju. Powieść odbiega od rzeczywistości, pozwala czytelnikowi oderwać się od niej i pobujać trochę w świecie magii. To dobra książka dl nastolatków i dla starszych na ten czas gdy zaczyna się Nowy Rok i nasze marzenia wędrują gdzieś ponad codziennością.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


jeden + = 10

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony