Jestes tutaj: Home » FILM » O miłości „Piąta pora roku”

O miłości „Piąta pora roku”

(fot. film.onet.pl)Nowy film polskiej produkcji już wszedł do kin, jego premiera miejsce miała w drugie święto Bożego Narodzenia. „Piąta pora roku” odnosi się do czegoś poza standardem i tak jest z bohaterami – odnajdują miłość kiedy wydaje się, że jest już na to za późno. W role wcielili się Marian Dziędziel i Ewa Wiśniewska.

Para z filmu to dwoje znanych aktorów. Wyniosłą nauczycielkę Barbarę zagrała Ewa Wiśniewska, która ma duży dorobek aktorski. Natomiast rolę Witka zagrał Marian Dziędziel udowadniając, że potrafi zagrać różne osobowości, tym razem stał się amantem. Barbara i Witek to ludzie o odmiennych charakterach, mogłoby się wydawać, że zbyt odmiennych. Jednak wspólna podróż na drugi koniec Polski sprawi, że coś się między nimi wydarzy, może przyjaźń, może coś więcej. Film pokazuje, że nigdy nie jest za późno na pierwszą miłość, że istnieje zjawisko zwane piątą porą roku. Premiera filmu odbyła się 26. grudnia, natomiast Marian Dziędziel otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora za główną rolę w filmie „Piąta pora roku” w reżyserii Jerzego Domaradzkiego na 35. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Kairze.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


2 × sześć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 061 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony