Jestes tutaj: Home » FILM » O dwóch takich co miało umrzeć, ale miało inne plany – Choć goni nas czas

O dwóch takich co miało umrzeć, ale miało inne plany – Choć goni nas czas

(fot. 5kilokultury.pl)Zastanawiające jest, co się dzieje z człowiekiem, który dowiaduje się, że ma niedługo umrzeć. Jego czas jest policzony, został mu miesiąc może nawet i pół roku przy optymalnych warunkach. Jednak i tak umrze, bez względu na to za ile.

Świetną odpowiedź przedstawia nam film, Choć goni nas czas, Roba Reinera z Jackiem Nicholsonem i Morganem Freemanem w rolach głównych. Opowiada on historię dwóch umierających mężczyzn, którzy natrafiają na siebie w szpitalu. Dzieli ich praktycznie wszystko, a łączy tak niewiele. Fakt, że już niedługo pożegnają się z życiem, oraz to, że mają ochotę zrobić jakieś szalone rzeczy, na które nigdy by się nie odważyli. Gdy zaczynają wcielać ten plan w życie, zaczynamy dostrzegać coraz więcej wspólnego między tymi dziadkami i coraz bardziej im współczujemy.

Pomimo motywu śmierci, ten film jest komedią. Jak go obejrzycie, to dowiecie się dlaczego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


− 3 = cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 322 997 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony