Jestes tutaj: Home » FILM » O dwóch takich co miało umrzeć, ale miało inne plany – Choć goni nas czas

O dwóch takich co miało umrzeć, ale miało inne plany – Choć goni nas czas

(fot. 5kilokultury.pl)Zastanawiające jest, co się dzieje z człowiekiem, który dowiaduje się, że ma niedługo umrzeć. Jego czas jest policzony, został mu miesiąc może nawet i pół roku przy optymalnych warunkach. Jednak i tak umrze, bez względu na to za ile.

Świetną odpowiedź przedstawia nam film, Choć goni nas czas, Roba Reinera z Jackiem Nicholsonem i Morganem Freemanem w rolach głównych. Opowiada on historię dwóch umierających mężczyzn, którzy natrafiają na siebie w szpitalu. Dzieli ich praktycznie wszystko, a łączy tak niewiele. Fakt, że już niedługo pożegnają się z życiem, oraz to, że mają ochotę zrobić jakieś szalone rzeczy, na które nigdy by się nie odważyli. Gdy zaczynają wcielać ten plan w życie, zaczynamy dostrzegać coraz więcej wspólnego między tymi dziadkami i coraz bardziej im współczujemy.

Pomimo motywu śmierci, ten film jest komedią. Jak go obejrzycie, to dowiecie się dlaczego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


trzy × 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 038 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony