Jestes tutaj: Home » FILM » Nie ma to jak Odlot

Nie ma to jak Odlot

(fot. niamki.com)W telewizji po raz kolejny nie ma co oglądać, za oknem pogoda nie dopisuje. Polecam w takim razie ten film, a dokładniej rzecz biorąc animacje spod znaku Disneya.

Film jest dla każdego i każdemu się spodoba. Opowiada o starszym panu, który po śmierci swej małżonki nie chce stracić domu. W tym celu zamienia go w statek i wyrusza w podróż ku spełnieniu swoich najskrytszych marzeń, czyli po przygodę. Staruszek przez przypadek zabiera ze sobą w podróż małego chłopca, który jest skautem.

Idealny na każdą okazję. Ładny, ciepły i kolorowy. O marzeniach, które można spełnić nawet po wielu, wielu latach. Ogląda się przyjemnie i nawet nie czuje się tego upływającego czasu. Świetne spotkanie dwóch pokoleń, zupełnie różnych na pierwszy rzut oka. Posiadających jednak jedną wspólną rzecz, marzenia o przygodzie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ cztery = 11

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony