Jestes tutaj: Home » FILM » Na tego typu filmy właśnie czekam – 30 dni mroku.

Na tego typu filmy właśnie czekam – 30 dni mroku.

(fot. wik.com.pl)Od dłuższego już czasu, polowałem na jakiś dobry horror. W końcu opłaciło się czekanie, doczekałem się czegoś fajnego i z klasą.

Historia filmu rozpoczyna się w dniu, kiedy to duża część miasteczka Barrow na Alasce wyjeżdża z niego. Powodem tych wyjazdów jest noc polarna, która ma spowić miasteczko ciemnościami na najbliższe 30. dni. Oprócz mroku, miasteczko nawiedza coś jeszcze. Dzieci nocy. Rozpoczyna się walka o przetrwanie w miejscu pośrodku niczego. W dodatku w całkowitych ciemnościach. Reżyserem tego filmu jest David Slade, reżyser Zaćmienia z Sagi Zmierzch. Za produkcję odpowiada natomiast Sam Raimi, reżyser między innymi Spider-Mana. W roli głównej zobaczyć możemy Josha Hartneta, występującego w takich filmach jak Sin City, czy Helikopter w ogniu.

30 dni mroku jest filmem dobrym, potrafiącym utrzymać klimat i tempo akcji. Dla lubiących ten gatunek obowiązkowa pozycja, w szczególności dla tych, którzy nie widzieli tego filmu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć + 1 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony