Jestes tutaj: Home » FILM » Film biograficzny o gwieździe Queen

Film biograficzny o gwieździe Queen

(fot. zs5.ifuture.pl)Freddie Mercury zmarł w listopadzie 1991 roku i fani mogą już czekać na biografię o gwieździe. Producentem filmu jest Graham King, który trzyma w napięciu oczekujących na film i nie wyjawia wszystkich informacji, ale zdradził, że robocza nazwa to „Mercury”, a główną rolę ma zgrać Sacha Baron Cohen.

Film biograficzny o gwieździe Queen to z pewnością duże wydarzenie nie tylko dla świata kina, ale też dla świata muzyki. Obraz ma koncentrować się na relacjach Freddiego Mercury’ego z kolegami z Queen. Za scenariusz odpowiada Peter Morgan. Nie musimy już dociekać kto zagra wielkiego artystę, w jego rolę wcieli się znany z kontrowersyjnych ról Sacha Baron Cohen. Natomiast trwają spekulacje kto zagra byłą dziewczynę Mercurego. O tą rolę walczą Katy Perry i Kristen Stewart, a także Lady GaGa.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery − = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 038 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony