Jestes tutaj: Home » FILM » Co zrobimy, gdy ktoś zajmie nasze miejsce – Tożsamość

Co zrobimy, gdy ktoś zajmie nasze miejsce – Tożsamość

(fot. fwcdn.pl)Nie jest to film science fiction. Nie spotkamy tu klonów, zmutowanych kosmitów czy czegoś w tym stylu. Jest to kino akcji w jednym z najlepszych wydań, z jakimi ostatnio miałem do czynienia.

Pewnego dnia Martin Harris doznaje wypadku. Gdy budzi się w szpitalu w Berlinie, jego cały świat ulega zmianie. Okazuje się, bowiem, że nikt nie wie, kim on jest. Nie poznaje go żona, ani współpracownicy. W dodatku Martin Harris znajduje się przy żonie i ma się dobrze. Problemem jest to, że podczas wypadku stracił wszystkie dokumenty i nie może udowodnić swoich słów.

Tożsamość jest filmem rozkręcającym się z prędkością tornada. W ten sam sposób zmiata nasze poczucie czasu, gdy zaczynamy zagłębiać się w ten film. Wciąga jak narkotyk, powala jak potężny cios od zawodowego boksera. W roli głównej możemy zobaczyć Liama Neesona, więc do oglądania moi mili.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 2 = pięć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 062 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony