Jestes tutaj: Home » FILM » A lustereczko na to… – Królewna Śnieżka i Łowca

A lustereczko na to… – Królewna Śnieżka i Łowca

(fot. blogspot.com)Historia Królewny Śnieżki jest znana zapewne wszystkim, albo przynajmniej większości ludzkości. To, czego się podjął Rupert Sanders, wymagało dużej odwagi, aby nie zepsuć czegoś tak kultowego jak właśnie ta historia. Udało mu się to, w dodatku dodał jej trochę smaczku.

Zła królowa pragnie zawładnąć światem, do tego celu musi zabić Śnieżkę. W pogoni za królewną zostaje wysłany Łowca. Niestety plan złej królowej się nie powodzi. Jest to zupełnie inne spojrzenie na historię dobrze znaną przez wszystkich. Reżyser wprowadza do niej dużo mroku, cieni, tajemnic. Wszystko, co złe dzieje się za sprawą złej królowej.

W rolach głównych pojawia się Kristen Stewart, Chris Hemsworth oraz Charlize Theron. Ta trójka wprowadza widza w zupełnie nową historię, z której nie chce się tak szybko wyjść.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


+ pięć = 11

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 859 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony