Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Ted Dekker – Mroczna kolekcja

Ted Dekker – Mroczna kolekcja

(fot. polter.pl)

Ostatnio kryminały są bardzo popularne, więc trzeba ostrożnie dobierać te naprawdę warte uwagi. Czy kolejna książka Teda Dekkera – Mroczna kolekcja, będzie warta kupienia?

Teda Dekkera możecie znać z jego wcześniejszych dokonań – napisał już ponad 20 powieści. Z reguły są to książki na pograniczu thrillerów i horrorów. Zdania na ich temat są podzielone – są zarówno pozytywne głosy, że książki są faktycznie dobre i trzymają w napięciu – jak i negatywne, które twierdzą, że fabuła jest przewidywalna i nie potrafi przestraszyć. Wiadomo – ile ludzi, tyle opinii.

„Mroczna kolekcja” opowiada oczywiście o morderstwach. Żeby było ciekawiej, bo przecież o morderstwach wiele rzeczy już napisano i nakręcono, to sceneria jest iście weselna i radosna. W tle mamy głównych bohaterów – agenta specjalnego Brada Rainesa oraz psycholog sądową Nikki Holden. Czy jednak nawet z jej pomocą uda mu się złapać zabójcę, który ma misję od samego Stwórcy?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 − = jeden

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 130 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony