Jestes tutaj: Home » slider » Małgosia Bela u Prady

Małgosia Bela u Prady

(fot. film.interia.pl)Mówi się, że 35. lat to dla modelki już prawie wiek emerytalny, ale nie dla Małgosi Beli. Jej kariera nadal trwa i ma się bardzo dobrze. Polska modelka została zatrudniona przez Pradę, została twarzą Miu Miu na następny sezon u boku młodszych koleżanek.

Małgosia Bela to jedna z najbardziej cenionych polskich modelek. Jako pierwsza z polskich modelek trafiła na okładkę Vogue’a oraz pracowała dla domów mody Gucci, Jil Sander, Lanvin, Calvin Klein, Valentino i Versace. Jej twarz zaistniała w świecie mody już w latach 90-tych i mimo upływu czasu nadal jest doceniana nie tylko za niebanalną urodę, ale też za intelekt i klasę. Po przerwie, modelka wróciła do reklamowania mody. Miuccia Prada zachwycona Małgosią Belą na pokazie kolekcji w październiku, zatrudniła modelkę do swojej kampanii, która reklamuje nową kolekcję Miu Miu. Bela stanęła przed obiektywem wraz z młodszymi koleżankami, Bette Franke, Arizoną Muse, Adrianą Limą, Doutzen Kroes, Marthą Hunt i Tamarą Weijenberg.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 6 = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 103 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony