Jestes tutaj: Home » MUZYKA » A Jezusowi Kazali Spać czyli zderzenie z polską rzeczywistością

A Jezusowi Kazali Spać czyli zderzenie z polską rzeczywistością

(fot. gery.pl)Frustracja współczesnym światem, jego marnym system i całą społecznością. W dodatku muzyczna i z niesamowicie prawdziwymi, życiowymi tekstami. Czego chcieć więcej od muzyki?

A.J.K.S. to muzyka dla ludzi społecznie niedopasowanych i wyrzuconych na margines tylko z powodu swojej inności. Prawdziwe teksty, prawdziwe życie zwykłego człowieka, który widzi więcej niż inni, czuje więcej niż inni i zdecydowanie nie godzi się na to co go otacza. Z powodu swojego nonkonformizmu jest odrzucony od reszty społeczeństwa i uważany za gorszą kategorię człowieka. Jeśli w jakiś sposób się z tym utożsamiasz to z całego serca polecam jego muzykę. Można odreagować stres codziennego życia, można poczuć, że nie jest się odosobnionym w poczuciu zła tego świata. Utwory A.J.K.S. nie są tradycyjne, łączy dźwięki z radia, wokal, różne dźwięki, które razem tworzą niesamowitą, hipnotyzującą i uderzająco prawdziwą całość.

„Boże, który nas nie prowadzisz. Boże, który pozwalasz zabijać to co kruche i wywyższasz tępą nienawiść. Boże, który rozmnażasz okrucieństwo i pozwalasz ludziom pastwić się nad innymi. Boże, który wywyższasz najgorszych i dajesz im bicz do ręki… Boże niemiłosierny, nie miej nad nami litości…”

W dodatku wszystko jest dostępne w sieci za darmo, a to naprawdę kawał dobrej muzyki. Na początek choćby polecam 301.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


pięć × 9 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 056 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony