Jestes tutaj: Home » FILM » Złap mnie jeśli potrafisz

Złap mnie jeśli potrafisz

(fot. cyfraplus.pl)Za Leonardo DiCaprio, jako za aktorem nie za bardzo przepadam. Nie przekonuje mnie jego gra aktorska w żaden sposób. Po obejrzeniu tego filmu dodałem mu plusik. Zagrał niesamowicie w duecie z Tomem Hanksem w filmie wyreżyserowanym przez Stevena Spielberga w 2002 roku.

„Złap mnie, jeśli potrafisz” to historia najmłodszego przestępcy, fałszerza, który znalazł się na liście poszukiwanych przez FBI. Frank Abangale Jr, bo o nim mowa jest chłopakiem, który usamodzielnia się w momencie rozwodu jego rodziców. W tej roli właśnie Leonardo DiCaprio. Usamodzielnienie to polega jednak na fałszowaniu czeków. Fałszerzowi udaje się zwodzić wymiar sprawiedliwości do momentu, gdy ma naprzeciw siebie godnego rywala. Agenta FBI, Carla Hanratty’ego, w którego wciela się Tom Hanks.

Film miejscami jest komiczny, są pościgi, jest prześciganie się dwóch umysłów. Jednym słowem polecam tym, którzy jeszcze nie mieli okazji tego filmu obejrzeć.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


sześć − 6 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 087 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony