Jestes tutaj: Home » FILM » W imię przyjaźni – Człowiek w ogniu [2004]

W imię przyjaźni – Człowiek w ogniu [2004]

(fot. naszaswidnica.pl)Można go określić filmem jednym z wielu. Jest masa akcji, wybuchów, trupów. Jednak tak naprawdę ten film nie jest tak całkiem jak inne. Ma w sobie coś, co przyciąga widza na te 2, 5 godziny seansu i nie pozwala odejść, choć na chwile. Tak przynajmniej zrobił ze mną i z kilkoma osobami, które znam.

Denzel Washington i Dakota Fanning w filmie reżysera, Tony’ego Scotta stworzyli unikalny duet. Właśnie ta dwójka uczyniła „Człowieka w ogniu” filmem wyjątkowym.Washington gra ochroniarza małej dziewczynki (Fanning) w jednym z miast w Meksyku. Od samego początku traktuje to tylko, jako pracę nie chcąc wejść w żadne relacje z dziewczynką. Wszystko się jednak w pewnym momencie zmienia. Między nimi stopniowo rozwija się przyjaźń. Tutaj mamy kolejną zmianę. Jednak nie można zdradzać wszystkiego.

Film jest godny polecenia, czy to ze względu na rolę Denzela, czy uroczą Dakotę, której dorobek filmowy wciąż rośnie. Świetne kino akcji dla każdego. Film, który nie polega tylko na strzelaniu, rozjeżdżaniu i totalnej rozwałce. Chociaż to w nim jest dość istotne. Opowiada w dużej mierze o przyjaźni i zmianach, które człowiek może dzięki niej przejść.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


cztery − 3 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 151 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony