Jestes tutaj: Home » FILM » Koksiarski świat

Koksiarski świat

(fot. fwcdn.pl)Wielu bohaterów filmów akcji nie należało do słabeuszy. Mięśnie prężyły się niczym stal – chociażby w kultowym Rambo. Co jednak gdy wszyscy główni bohaterowie są fanatykami siłowni?

To wraz z prawdziwymi wydarzeniami z 1995 roku zainspirowało Michaela Bay’a do realizacji filmu Pain & Gain. Wtedy to dwóch pracowników siłowni z Miami Beach, zmęczonych swoim dotychczasowym dietowo-wysiłkowym życiem, postanowiło porwać znanego biznesmena w celu zarobkowym. Jak łatwo się domyślić, wiele założeń planu nie udało się. Przyczyną okazał się miejscowy barman, który zostaje wmieszany w całą historię, a także sam porwany, który pozostawiony na pewną śmierć przeżył i wynajął prywatnego detektywa w celu ujęcia sprawców. Bardzo dynamiczny zwiastun – wizytówka reżysera znanego z serii Transformers – krąży już od kilkunastu godzin w sieci.

Aktorzy, a wśród nich szczególnie Mark Wahlberg i Dwayne Johnson, rosną w oczach. To etatowe „koksiki” Hollywood ze wskazaniem na The Rock’a. Nie zabraknie też gwiazd trochę innego kalibru, Ed Harris czy Tony Shalhoub powinni zagwarantować odpowiedni poziom „czystego” aktorstwa. Na pewno będzie efektownie, a czy efektywnie? W kwestii zwiększania masy mięśniowej z pewnością. Bay zna się na tworzeniu podobnych filmów, dwie części Bad Boys to kawał soczystego kina akcji z nie najgorszym humorem. Mam nadzieje, że w przypadku P&G będzie podobnie. Premiera 24. maja, w sam raz na zaczynający się powoli sezon letni, w którym dobrze wyrzeźbiona klata jest niemałym atutem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


6 − = trzy

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 057 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony