Jestes tutaj: Home » FILM » Strasznie śmieszny film

Strasznie śmieszny film

(fot. filmofilia.com)Jeśli pokochaliście kultową już serię Strasznych filmów będziecie zachwyceni. Jedna z jej gwiazd – Marlon Wayans – wyreżyseruje film w podobnym duchu. 

A Haunted Hause, bo tak nazywać będzie się produkcja, opowie o parze – Malcolmie i Kishe’y – którzy właśnie wprowadzili się do nowego domu. Nietrudno domyśleć się do jakiego i co stanie się z jednym z nich. Tak, dziewczynę opanuje zły demon, a jej partner dołoży wszelkich starań w celu wypędzenia ducha, przynajmniej początkowo. Zatrudni więc charakterystycznego księdza egzorcystę, jak i gangsterów „z podwórka”. Nie obejdzie się bez kilogramów śmiechu, kiczu i pozytywnej żenady.

Jak to mówi współczesna młodzież – jest beka. Po dziwnych tworach, chociażby hiszpańskich, które bardzo chciały być lepsze od Scary movie, a prezentowały poziom żałosny, liczę na dobrą, odmóżdżającą, głupkowata komedię. Marlon Wayans to naprawdę niezły komik, oby pokazał to zarówno w roli reżysera jak i aktora.

Premiera światowa 11 stycznia 2013 r.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dziewięć − = 3

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 137 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony