Jestes tutaj: Home » MUZYKA » Zespół COMA podpisał kontrakt

Zespół COMA podpisał kontrakt

(fot. otympiszemy.pl)Polski zespół został doceniony, chłopacy podpisali kontrakt z wytwórnią ear Music/Edel i już trwają przygotowania do nowego albumu „Don’t Set Your Dogs On Me”. To dla nich duża szansa, ale też wyzwanie.

Coma ma na swoim koncie sporo udanych kawałków. Ich rockowe brzmienia znajdują wielu zwolenników, a koncerty cieszą się popularnością. Na tym jednak nie kończy się ich kariera, teraz jeszcze bardziej rozwiną skrzydła dzięki podpisaniu kontraktu z wytwórnią ear Music/Edel, która znana jest z opieki nad zespołami takimi jak: Deep Purple, Skunk Anansie, Marillion, Chickenfoot czy Europe. Już w lutym 2013 r. ma mieć miejsce premiera nowego albumu zespołu Coma, który jest efektem współpracy z wytwórnią. Szef ear Music/Edel jest bardzo ucieszony z kontraktu i wierzy w swoich nowych podopiecznych.

 

 

(fot. ticketpro.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


siedem + 4 =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 119 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony