Jestes tutaj: Home » FILM » Mroczne święta na ekranach

Mroczne święta na ekranach

(fot. stopklatka.pl)Serwis redakcyjny Total Film co jakiś czas przygotowuje ranking w dziedzinie kina. Tym razem zestawienie jest nietypowe, bo obejmuje 50 najmroczniejszych scen filmowych związanych z Bożym Narodzeniem.

Magiczny czas, radość, rodzinna atmosfera, prezent z takimi słowami kojarzymy święta Bożego Narodzenia i również filmy o tematyce świątecznej kręcone są zazwyczaj w miłym, wzruszającym nastroju. Zazwyczaj, ponieważ są też filmy, które traktują o Bożym Narodzeniu, ale akcja niekoniecznie nastrajają pozytywnie. W rankingu Total Film znalazło się aż 50. mrocznych scen z filmów o Bożym Narodzeniu. Na ostatnim miejscy ulokowała a się scena z Robin Hooda, natomiast na pierwszym „Gremliny rozrabiają” – za scenę, w której Kate Beringer opowiada o zaginionym ojcu i podejrzanym zapachu z kominka: „Wyciągnęli z niego ojca” , „Był przebrany za Mikołaja. Jego ręce były pełne prezentów. Chciał nam sprawić niespodziankę. Poślizgnął się i złamał kark. Zmarł na miejscu. W ten sposób dowiedziałam się, że Święty Mikołaj nie istnieje”.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− pięć = 2

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 132 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony