Jestes tutaj: Home » FILM » Nie ma to jak pies

Nie ma to jak pies

(fot. polki.pl)Film o… właśnie, o czym może być ten film. Jest uczucie, jest dramat, jest miłość, przyjaźń. Jest wszystko, co powinno być w filmie dla całej rodziny. Jest jednak i smutek. Więc może ten film wcale nie jest taki rodzinny?

Małżeństwo (J. Aniston i O. Wilson) przeprowadza się do nowego miejsca. Mają tam nową pracę, mieszkanie i nowe wymagania. Przynajmniej ona, ponieważ chce mieć dziecko. On natomiast uważa, że jeszcze do tego nie dorósł.

Idąc za radą kolegi z pracy postanawia sprawić jej psa. Dokładnie labradora o imieniu Marley. Pies, który miał być idealnym zastępstwem dziecka, staje się momentami istnym koszmarem właścicieli demolując wszystko, co znajdzie w zasięgu szczęk. Marley staje się szybko ich przyjacielem pomimo trudnego charakteru i ogromnego apetytu. Jest świadkiem i członkiem ich życia, stając się częścią tej rodziny.

O tym właśnie jest film „Marley i ja”, o przyjaźni, która może przetrwać dosłownie wszystko.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


9 × osiem =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 326 196 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony