Jestes tutaj: Home » LITERATURA » Aleksandar Prokopiev z bajkami dla dorosłych

Aleksandar Prokopiev z bajkami dla dorosłych

(fot. toczka.pl)Dorośli bywają dziecinni? Może po prostu chcieliby dostać coś w czym będzie nutka dzieciństwa. Czymś takim może być nowość książkowa – „Mały człowiek: bajki z lewej kieszeni”, której autorem jest Aleksandar Prokopiev, która stanowi zbiór bajek dla dorosłych.

Bajki nie tylko potrzebne są dzieciom, ale również dorosłym. Z założenia mają one uczyć dzieci dzięki morałom zawartym w treści. Jednak człowiek uczy się przez całe życie i także dorosłemu człowiekowi potrzebne są wskazówki, ponieważ czasem źle wybiera. Aleksanadar Prokopiev w książce „Mały człowiek: bajki z lewej kieszeni” wprowadza czytelników w świat uniwersalnych wartości takich jak miłość i dobro oraz pomaga je na nowo odkryć z perspektywy dorosłego człowieka. Dzieło zostało nagrodzone międzynarodową nagrodą Balkanika. Książka ukazała się już w języku macedońskim, serbskim i włoskim. Wydanie polskie różnić się będzie od pierwowzoru – opowiadania „Ludzki, zbyt ludzki” oraz „Autobajka” zostały uzupełnione przez autora, dzięki czemu polski czytelnik otrzyma do rąk książkę w oryginalnej, dotąd niepublikowanej wersji.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


− 2 = cztery

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 649 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony