Jestes tutaj: Home » FILM » Viva Espanol – Emergo [2011]

Viva Espanol – Emergo [2011]

Czemu Polacy nie mogą zrobić czegoś w tym stylu? Brak im odwagi, chęci czy może aktorów, którzy się odważą na coś takiego? Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Mam nadzieje, że kiedyś się to zmieni.

„Emergo” to kolejny film prosto z Hiszpanii, kolejny horror. Opowiada historię grupy specjalistów od zjawisk paranormalnych, która przyjeżdża do mieszkania, w którym straszy. Właścicielem mieszkania jest ojciec mieszkający z dwójką dzieci. Podejrzewa, że duchem może być jego zmarła żona. Akcja filmu jest ukazana poprzez kamery, czujniki ruchu oraz wiele innych specjalistycznych urządzeń, które specjaliści instalują w całym mieszkaniu. Pomysł ukazania filmu poprzez pryzmat kamery jest jak najbardziej ciekawy i interesujący. Filmowi „Emergo” nie można odmówić klimatu ani atmosfery. Jest dość oszczędny, nie przypomina amerykańskich ekranizacji realizowanych z pełnym rozmachem. Ale ogląda się go całkiem przyjemnie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


× 2 = sześć

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 324 817 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony