Jestes tutaj: Home » FILM » Królowa może być dumna

Królowa może być dumna

Najnowszy film z najlepszym agentem jej Królewskiej Mości – Skyfall – zawojował Wielką Brytanię na tyle, by stać się najbardziej kasową produkcją kinową w jej historii. 

Czterdzieści dni na wielkich ekranach – 94 277 612 zarobionych funtów. Liczby działające na wyobraźnię. Popularność 007 na własnej ziemi pozwoliła zdetronizować – niepokonanego do tej pory – Avatara Jamesa Camerona. Znaczący jest w tym przypadku fakt dystrybucji tegoż w technologii 3D, ponieważ oznaczało to droższe bilety kinowe. To kolejny laur dla Jamesa Bonda w wydaniu Sama Mendes’a. Przy okazji sukcesu pojawiło się oficjalne oświadczenie producentów filmu:

– „Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim widzom kinowym, dzięki którym możliwe było ustanowienie tego rekordu.”

Film zdecydowanie zasłużył na wszelkie wyróżnienia. To – według mnie i nie tylko – najlepszy „Bond” w historii. Jako lekki anty fan tej niekończącej się serii byłem zachwycony, więc aż strach pomyśleć co przeżyli oddani fani. W ich domach, z okazji rekordu, zapewne polał się niejeden szampan.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


8 × pięć =

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1 325 170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

© 2012 Coolturalni24.pl - Lepsza strona kultury

Przejdź na górę strony